• 444 5 906

 • info@evdenevenakliye.com.tr

 • Pzt - Cts : 08.00 - 19.00

Sultanbeyli Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat
Sultanbeyli Nakliye Eşya Depolama

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat


Neredeyse herkes mutlaka hayatlarının belirli dönemlerinde taşınmaya ihtiyaç duymuştur. Kimi zaman bir ev, kimi zaman bir iş yeri, kimi zaman da depo taşınmaya konu olmuştur. Fakat bu taşınma süreci her zaman kolay olmaz. Sultanbeyli evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, şehir içi nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama hizmetleri veren firmamız, eşyaların paketlenmesi, belirli bir düzende istiflenmesi, hassas olanların korunması gibi birçok detaylı işlemi özenle gerçekleştirerek sizlerin bu zorlu sürecinde destek olmaktadır.

Sultanbeyli evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Firmaları ile Anlaşırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Evden eve nakliyat hizmeti almayı düşündüğünüzde, firma seçimi yaparken birçok kritere göre değerlendirme yapmanız gerekiyor. Bu değerlendirmelerden en önemlileri şüphesiz kalite ve uygun fiyattır. Fakat taşımada kullanılan teknolojiler, eşyaların ne şekilde paketlendiği, taşıma süresi, demontaj ve kurulum gibi bazı uygulamalar hakkında da bilgi almalısınız. İçinizin rahat etmesi ve gözünüzün arkada kalmaması için nakliyat süreci hakkında aklınıza takılan tüm soruları firmaya iletmeli, sizi tatmin eden cevaplar aldığınız takdirde anlaşma sağlamalısınız.

 • Sultanbeyli Nakliye
 • Sultanbeyli evden eve
 • Sultanbeyli nakliyat
Nakliye Şirketleri

Sultanbeyli Nakliyat Firmaları


Sultanbeyli evden eve taşımacılık alanında faaliyet gösteren Tepe Nakliyat, evden eve hassas taşımacılıkta bazı konularda kalite politikaları uygulamaktadır. Tüm taşıma sürecinde müşteri ile etkin bir iletişim kurma, detaylı planlama, eşyaların durumunun tespit edilmesi ve korunaklı bir şekilde transfer edilmesi gibi konularda kusursuz çalışmalar ortaya koymaktadır. Firmamızın bünyesinde bulunan araçlar, taşıma sırasında eşyaların hasar görmemesi için özel donanımlara sahiptir. Hijyenik paketleme işlemlerinin ardından eşyalarınız araçlara özenle istiflenir, güvenli yolculuğun akabinde yeni adrese nakledilir.

Sultanbeyli Sigortalı Evden Eve Taşımacılık
Evinizin taşınması için profesyonel bir nakliyat firması seçimi yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini söylemiştik. Aynı zamdanda bu firmalarla sözleşmeli bir şekilde anlaşmanız gerektiğini de ifade etmemiz gerekiyor. Evden eve taşımacılık sektöründe yasalara uygun faaliyet gösteren firmaların, mutlaka taşıma işlemi için belirli bir yetkiye sahip olması gerekir. Firmalardan bu konuda gerekli izinleri olup olmadığını, taşıma işleminin sigortaya tabi olduğundan da emin olmalısınız. Tepe Nakliyat olarak evden eve nakliyat Sultanbeyli hizmetlerimizde tüm çalışmalarımızı sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz. Her ne kadar eşyaların taşınması konusunda kusursuz çalışma yapsak da, işimizi şansa bırakmamak için eşyalarınızı güvence altına alıyoruz.

Evden eve nakliyat hizmetleri ya da diğer tüm nakliyat çalışmaları için en zorlu durumlardan biri de kesinlikle büyük şehirler adına yapılacak olan taşımacılık hizmetleridir. Özellikle de Sultanbeyli nakliyatadına İstanbul ya da Ankara ve İzmir gibi şehir içi nakliyat hizmetleri nakliyat firmaları oldukça zorlamaktadır. Bunun nedenlerinden biri, bu tür büyük şehirlerde nüfus aşırı yoğun olduğu için oldukça çok evler bulunmaktadır. Caddeler ya da sokaklar da bu yüzden çok sık ve dar bir şekilde yapılmış tır ve bu da nakliyat firmalarını son derece zorlu bir duruma düşürür. Araçların evin dibine kadar yanaşması gerekir ve bazen bu durum pek mümkün olmaz ve farklı durumlar düşünülür. Ya da ana cadde üstü bir ev için aracı koyacak bir yer bulunamaz ve bu da Sultanbeyli nakliyat gibi firmalar bünyesinde oldukça zor bir durum haline gelebilir.

Büyük şehirlerde şehir içi bir nakliyat hizmeti adına evler küçük yapıldığı içi merdivenleri de oldukça dardır ve bu da büyük bir sorun yaratır. Neyse ki Sultanbeyli nakliyat gibi firmaları bünyesinde son teknoloji asansör sistemleri bulunmaktadır ve büyük eşyalar, özellikler maddi değeri yüksek olan eşya türleri bu sayede güvenilir, rahat ve hızlı bir şekilde indirilerek araçlara yüklenir. Bütün bu nakliyat hizmetleri adına ise, büyük nakliyat firmaları genel olarak müşterileri için bir zaman sözü verirler ve bu zaman içerisinde eşyaları yeni adresleri ulaştırmaları gerekmektedir. Bu yüzden işlerini dikkatli ve kusursuz yaparken, hızlı eda olmalarını gerektirmektedir. Kırılacak eşyaların taşınmasında ve sıfır risk ile nakliyesi, doğru ve güvenli kolileme ve paketleme ile sağlanmaktadır. Özellikle porselen ve cam eşyaların, kağıtlara sarılarak birbirleri ile temaslarının yumuşatılması gereklidir. Büyük şehirlerde bir nakliyat hizmeti konusunda en büyük sorunlardan biri hiç şüphesiz yoğun trafiktir. Dar cadde ve sokaklardan geçmek yetmezmiş gibi bir de sürekli olarak tıkanan yollar bulunmaktadır. O yüzden tüm nakliyat hizmeti için planlı bir güzergâh çizilir ve buna göre bir işlem yapılır. Seçilen planlı yollar ve usta şoförler ile nakliyat hizmetleri Sultanbeyli nakliyat bünyesinde kaliteli bir hizmet çatısı altında tamamlanabilmektedir. Şehir için ya da şehirlerarası adına büyük şehirlerden nakliyat hizmeti oldukça zorludur.

 • Sultanbeyli nakliyat
  24/7 Hizmet

  Sultanbeyli evden eve nakliyat ile alakalı aklınıza gelebilecek tüm sorularınızın yanıtı burada

 • Sultanbeyli nakliye
  Sultanbeyli Ofis Taşıma

  Sultanbeyli ofis taşıma hizmeti kurumsal alanda verdiğimiz hizmetlerden biridir. Detaylar için arayın.

 • zamanında teslimat
  Herşey Zamanında

  Profesyonel kadrolarımız herşeyi zamanında teslim eder. Zaman programınıza harfiyen uyar.

NAKLİYE SÜRECİ

NASIL ÇALIŞIYORUZ


 • 1
  kusursuz planlama
  KUSURSUZ PLANLAMA
 • 2
  montaj ve paketleme
  DEMONTAJ VE PAKETLEME
 • 3
  araca taşıma
  ARACA TAŞIMA
 • 4
  yerleştirme
  YERLEŞTİRME VE MONTAJ
SULTANBEYLİ EVDEN EVE NAKLİYAT TAVSİYE

Söz Sırası Sizde


“ 12 Ocak 2015’te oldukça zor hava koşullarında hiç hasarsız bir taşınma gerçekleştirdiniz. Ekip tam vaktinde geldi, güleryüzle ve profesyonelce çalıştı. Saat 17:30’ta her şey bitmişti. Ekibin başındaki Erdal Bey’e, tüm ekip elemanlarına ve organizasyonu yapan Muhammet Bey’e çok teşekkür ederim. Daha önceki kötü taşınma deneyimlerimden sonra ilk defa hiç sorunsuz bir taşınma yaşadım ve sözleşmede yazılan her şey yerine getirildi. Elinize sağlık.

Prof. Dr. Birgül Tantekin ERSOLMAZ
Öğretim Görevlisi

“ Muhammet Bey Merhaba,
Firmanızı imternetten araştırdığımda hakkınızdaki olumlu yorumlardan etkilenerek sizinle çalışmaya karar verdik. Yanılmadığımızı düşünüyoruz. Ekibinizden, eşyaları toplayış tarzlarından, önce ilk kez kullanılan patpat torbalara sarmalarından, sağlam koliler yapılmasından çok memnunum. Zira varillerle taşıma sonrası, hemen boşaltım ve evin savaş alanına dönmesinin ne demek olduğunu taşınan bilir. Bu konuda gösterdiğiniz özen, zamanında gelinmesi ve eksiksiz taşıma, güler yüzlü ekip için eşim ve ben teşekkür ediyoruz. Bizi üzmediniz...
Ufacık bir nokta, iki masanın plastik ayaklarından birer tanesi kaybolmuş... Yedeklerinden temin ettik, sorun yok... Bu da nazar boncuğu olsun diyoruz, yolunuz açık olsun, teşekkürler...

FATİH PORTAKAL
TV SUNUCUSU

“ Değerli Tepe Nakliyat Yöneticisi,
Yapım Şirketi olarak bir çok kırılmaya musait olan eşyamız olmasına rağmen Hasköy'deki depomuzdan daha sonra da Fulya'daki ofisimizden eşyaları gerçekten özenle alarak Kadıköy'e taşıyan tüm Tepe Nakliyat çalışanlarına teşekkür ederim. İşinizde bu başarının devamını dilerim..

YİĞİT AYDIN
YAPIM ŞİRKETİ - SANATÇI

“ Değerli Tepe Nakliyat Yoneticileri, 2 Nisan Cumartesi gunu Istanbul’ dan Adana’ ya tasinma orgazasyonum surecinde, gerek ilk gunku teklifin verilme asamasindan gerekse de evin toplanmasi ve yeni eve yerlestirilmesi surecinde eksiksiz ve zararsiz ve ozenli calismalari icin emegi gecen herkese tesekkürlerimi sunarim. Firmam bunyesinde ihtiyac duyulmasi durumunda gönul rahatligi ile referans olacagim ve tavsiye edecegim organizasyonunuzun ayni verimlilikle calismasini umit eder, iş hayatinizda basarilar dilerim.

BARAN BARUTÇU
Anatolia Field Sales Department South Area Field Sales and Key Account Manager DHL Express

BİZİ TERCİH EDENLER

 • sanovel ilaç
 • procte gamble
 • tubitak
 • dijitürk
 • bilfen okulları
 • carrefour

Copyright © 2019 Tepe Nakliyat | Tüm Hakları Saklıdır