Tepe Nakliyat

TEPE NAKLİYATŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Soğuk Savaş’ın sona ermesiyle birlikte göç hareketlerinde ve şehirler arası nakliye taleplerinde önemli bir artış olmuştur. Küreselleşme ve bilgi toplumunun ortaya çıkardığı yeni dünyada, başka insanlara olduğu gibi başka mekanlara da ulaşma imkanları tarihin hiçbir dönemiyle karşılaştırılmayacak kadar artmıştır. Gelişen ulaşım ve iletişim imkanları, küreselleşmenin yol açtığı bölgeler ve uluslararası gelir dağılımı dengesizliğiyle buluşunca tarihin hiçbir döneminde görülmeyecek kadar yoğunlukta insan hareketliliği hız kazanmıştır.

Bugün göç hareketleri genel olarak az gelişmiş olan bölgelerden, gelişmiş olan bölgelere doğru seyretmektedir. Tabii ekonomik beklentilerini gerçekleştiremeyen kırsaldan kente göç etmiş kişilerin tersine göçe maruz kalması da olası bir durumdur.
Türkiye’de 2013 yılı itibariyle memur, hakim/savcı, öğretim elemanı, sözleşmeli personel, geçici personel ve işçi statüsünde toplam 2.070.929 kişi kamu kurumlarında görev yapmaktadır.

Ancak özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinin şehirlerinde görev yapan kamu çalışanları bölgede fazla kalmamakta, fırsatını buldukları ilk anda bölgeyi terk ederek başka bölgelere göç etmektedirler. Kamu kurum ve kuruluşlarında boşalan kadroların yerine tayin ve atama sonucu yeni personel ataması yapılmaktadır. Özellikle Doğu-Batı arası yoğun göçün en önemli nedeni olan bu durum bile şehirler arası taşıma talebinin ne kadar fazla olduğunun en önemli göstergelerinden birisidir.

Mecburi hizmet ya da rotasyona tabi olmaları nedeniyle Emniyet, Sağlık Çalışanları ve Askeriye gibi kurumların şehirden şehire yer değiştirmeleri de özellikle yaz aylarında şehirler arası nakliyat taleplerinin artmasına neden olmaktadır. Kaliteli şehirler arası nakliye firması olarak bu talepleri karşılayabilecek alt yapımız bulunmaktadır.

Türkiye bulunduğu konum itibariyle önemli ülkeler arasındadır. Ülkemiz içerisinde İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya gibi nüfusun yoğun olarak yaşadığı iller olması nedeniyle iş ve yaşam alanlarının getirdiği birçok ihtiyaçlar olmaktadır. Bu ihtiyaçlardan biriside şehirler arası nakliyat hizmetleridir.

Şu anda bu hizmeti gerçekleştiren birçok firma ve kurumlar var, ama çoğunun verdikleri hizmetlerden açıkçası endişeliyiz. Hizmetlerini ya eksik ya da ekstra ücret talepleri doğrultusunda bir taşımacılık gerçekleştiren firmalara şahit olduk. Bu gibi değerlere önem vermeyen işinin bilincinde ve hizmet kalitesi düşük olan bozguncu şirketlere ödün vermemek için Türkiye’nin tüm illerine şehirler arası taşımacılık hizmeti vermeye başladık.

1990 yılından beri nakliye sektöründe hizmet veren ve bu güne kadar farklı alanlarda binlerce kişi, firma ve kamu binasının taşınmasına olanak sağlayan kuruluşumuz, bu yoğun göç ile beraber taşınmak isteyen kurum, kuruluş ve şahısların beklentilerine cevap verebilmek için Avrupa standartlarında hizmetleri ile şehirler arası taşımacılığın en önemli aktörlerinden biri haline gelmiştir.

Şirketimiz modern ve güçlü alt yapısı, teknolojik donanımı, nitelikli personeli ve son model araç filosu ile kaliteli, sorunsuz taşımacılığın adresi olmuştur.

Şehirler arası evden eve nakliyat firmaları içinde referanslı ender şirketlerden olan firmamızı siz de gönül ferahlığıyla dostlarınıza önerebilirsiniz. Sizi mahcup etmediğimiz gibi, dostlarınızı da vereceğimiz hizmetin kalitesiyle mahcup etmeyeceğiz.
Bu yazıda kullanılan anahtar kelimeler: 
şehirler arası evden eve nakliyat, şehirler arası taşımacılık, şehirler arası nakliyat istanbul, şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları, şehirler arası evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat istanbul, şehirlerarası evden eve nakliyat tavsiye, şehirler arası nakliyat firmaları