• 444 5 906

 • info@evdenevenakliye.com.tr

 • Pzt - Cts : 08.00 - 19.00

Sarıyer Nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Nakliye Eşya Depolama

Sarıyer Evden Eve Nakliyat


Sarıyer nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğunuzda firmayı özenle seçmeli ve taşınma işleminizi kolaylaştıracak firmaları tercih etmelisiniz. Firmamız aracılığıyla Sarıyer Nakliyat, Sarıyer Evden Eve Nakliyat, Sarıyer Parça Eşya Taşıma, Sarıyer Ofis Taşıma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Taşımacılık alanında faaliyet gösteren bir firmanın firmanın teknolojik gelişime ayak uydurması ve bu şekilde hizmet sağlıyor olması gerekmektedir. Firma olsaı kaza ve risklere karşı ve olumsuz olabilecek her koşulu göz önünde bulundurmalı ve aksaklıklara karşı sigorta yapması gerekmektedir.

Sarıyer evden eve nakliyat

Bu bölgede büyük evler ve dar sokaklar olduğundan Sarıyer Nakliye Firması ekspertiz hizmeti vermelidir. Böylelikle hem taşınma sürecini planlayabilir hem de taşıyacağı eşyaların listesini yaparak teslimatta kontrolü bırakmamış olur. Her iki taraf içinde güvence olan ekspertiz işlemi ile daha sağlıklı bir taşınma gerçekleşebilir. Şirketimiz çalışacan personeli tecrübeli ve güvenlidir. Eşyanızı bize emanet edebilirsiniz.Nakliyat süreci planlanırken asansörlü taşıma yapılabildiği gibi birçok teknolojik olarak kurulan sistemler sayesinde daha kolay olabilir. Sarıyer nakliyat firması ile konuşurken özellikle beklediğiniz hizmetleri mutlaka belirtmelisiniz. Böylelikle kırılabilecek ve daha kolay hasar görecek eşyalarınızın korunmasını sağlayabilir ve böylelikle daha kaliteli hizmet alabilirsiniz.

 • Sarıyer Nakliye
 • Sarıyer evden eve
 • Sarıyer nakliyat
Nakliye Şirketleri

Sarıyer Nakliyat Firmaları


Taşınmak normalde zaman alıcı ve yorucu bir süreçtir. Bu yüzden doğru nakliyat firması ile çalıştığınızda hem bu süreç kısalabilir hem de daha kolay, zahmetsiz olabilir. Bu yüzden nakliyat firmasının kullandığı yöntemleri sormalı, ekibi hakkında bilgi almalı ve referanslarına bakmalısınız. Bir firmanın referansları ile o firmanın verdiği hizmet hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilir ve böylelikle huzurlu bir taşınma süreci geçirebilirsiniz. Ayrıca nakliyat firmasının birlikte çalıştığı bir teknik ekibinde bulunması gerekmektedir. Böylelikle montaj ve demontaj esnasında da daha kaliteli hizmet alabilirsiniz. Aksi takdirde istenmeyen durumlar ile karşılaşılabilir ve bundan dolayı sıkıntı yaşayabilirsiniz. Güvenli bir ekibi bulunan nakliyat firmaları ile çalışmak her zaman daha rahat geçen süreçlerdir ve planlamayı tamamen nakliyat firmasına bırakabilmelisiniz.

 • Sarıyer nakliyat
  24/7 Hizmet

  Sarıyer evden eve nakliyat ile alakalı aklınıza gelebilecek tüm sorularınızın yanıtı burada

 • Sarıyer nakliye
  Sarıyer Ofis Taşıma

  Sarıyer ofis taşıma hizmeti kurumsal alanda verdiğimiz hizmetlerden biridir. Detaylar için arayın.

 • zamanında teslimat
  Herşey Zamanında

  Profesyonel kadrolarımız herşeyi zamanında teslim eder. Zaman programınıza harfiyen uyar.

NAKLİYE SÜRECİ

NASIL ÇALIŞIYORUZ


 • 1
  kusursuz planlama
  KUSURSUZ PLANLAMA
 • 2
  montaj ve paketleme
  DEMONTAJ VE PAKETLEME
 • 3
  araca taşıma
  ARACA TAŞIMA
 • 4
  yerleştirme
  YERLEŞTİRME VE MONTAJ
MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Söz Sırası Sizde


“ 12 Ocak 2015’te oldukça zor hava koşullarında hiç hasarsız bir taşınma gerçekleştirdiniz. Ekip tam vaktinde geldi, güleryüzle ve profesyonelce çalıştı. Saat 17:30’ta her şey bitmişti. Ekibin başındaki Erdal Bey’e, tüm ekip elemanlarına ve organizasyonu yapan Muhammet Bey’e çok teşekkür ederim. Daha önceki kötü taşınma deneyimlerimden sonra ilk defa hiç sorunsuz bir taşınma yaşadım ve sözleşmede yazılan her şey yerine getirildi. Elinize sağlık.

Prof. Dr. Birgül Tantekin ERSOLMAZ
Öğretim Görevlisi

“ Muhammet Bey Merhaba,
Firmanızı imternetten araştırdığımda hakkınızdaki olumlu yorumlardan etkilenerek sizinle çalışmaya karar verdik. Yanılmadığımızı düşünüyoruz. Ekibinizden, eşyaları toplayış tarzlarından, önce ilk kez kullanılan patpat torbalara sarmalarından, sağlam koliler yapılmasından çok memnunum. Zira varillerle taşıma sonrası, hemen boşaltım ve evin savaş alanına dönmesinin ne demek olduğunu taşınan bilir. Bu konuda gösterdiğiniz özen, zamanında gelinmesi ve eksiksiz taşıma, güler yüzlü ekip için eşim ve ben teşekkür ediyoruz. Bizi üzmediniz...
Ufacık bir nokta, iki masanın plastik ayaklarından birer tanesi kaybolmuş... Yedeklerinden temin ettik, sorun yok... Bu da nazar boncuğu olsun diyoruz, yolunuz açık olsun, teşekkürler...

FATİH PORTAKAL
TV SUNUCUSU

“ Değerli Tepe Nakliyat Yoneticileri, 2 Nisan Cumartesi gunu Istanbul’ dan Adana’ ya tasinma orgazasyonum surecinde, gerek ilk gunku teklifin verilme asamasindan gerekse de evin toplanmasi ve yeni eve yerlestirilmesi surecinde eksiksiz ve zararsiz ve ozenli calismalari icin emegi gecen herkese tesekkürlerimi sunarim. Firmam bunyesinde ihtiyac duyulmasi durumunda gönul rahatligi ile referans olacagim ve tavsiye edecegim organizasyonunuzun ayni verimlilikle calismasini umit eder, iş hayatinizda basarilar dilerim.

BARAN BARUTÇU
Anatolia Field Sales Department South Area Field Sales and Key Account Manager DHL Express

BİZİ TERCİH EDENLER

 • sanovel ilaç
 • procte gamble
 • tubitak
 • dijitürk
 • bilfen okulları
 • carrefour

Copyright © 2019 Tepe Nakliyat | Tüm Hakları Saklıdır