Sancaktepe Nakliyat

Sancaktepe Nakliyat

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmeti kalifiye uzman çalışanlarımız ile sizlere bir telefon mesafesinde. Sancaktepe bölgesinde ister şehir içi isterseniz de şehirler arası taşınmak için bizi arayabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir’de olan şirketimiz Anadolu yakasında bulunan Sancaktepe ilçesine yakınlığından dolayı daha cazip fiyatlar ile taşımanızı yapmaktadır.
Ekibimiz taşınacak tüm eşyalarınızı de-monte ettikten sonra kalın balonlu naylon ambalaj materyalleri ile paketleme yapmaktadırlar. Yeni evde montaj, düzelteme ve eşya yerleştirme işleri eksiksiz yapılmaktadır. Yılların verdiği birikim ve tecrübeleri yapılacak işlerde kullanıyor, bu sayede sizlerin takdirini kazanıyoruz.
Sancaktepe evden eve nakliye firmaları içinde ender tavsiye edilebilecek firmalardan olan şirketimizi siz de tercih ederek sorunsuz evinizi taşıtabilirsiniz.

 

Sancaktepe Eşya Depolama Firması

Şirketimiz sadece evden eve nakliye hizmeti vermemekte, son dönemlerde artan eşya deposu hizmeti de vermektedir. Sancaktepe eşya deposu mu arıyorsunuz? Ataşehir bölgesinde bulunan kapalı depolama tesislerimizde eşyanızı güvenle saklayabilirsiniz. Eşyalarınızı depolama alanlarımızda dilediğiniz süre saklayabilirsiniz. Dilediğiniz zaman gelip eşyalarınızı kontrol edebilir, yazlık veya kışlık eşyalarınızı depomuza getirebilir, dilediğiniz zaman ise geri alabilirsiniz. Sancaktepe eşya deposu fiyatları için taşınacak eşyalarınızın listesini mail adresmize gönderebilir veya çağrı merkezi numaramızı arayarak öğrenebilirsiniz.
shares