Tepe Nakliyat

TEPE NAKLİYATPİYANO TAŞIMA

Piyano hassas bir müzik aletidir. Piyano taşıma için tecrübeli personel ile titizlikle ve dikkatli bir ekip çalışması gerekmektedir. Piyano nakliyesi işin ehli taşımacılar tarafından yapılması gerekmektedir. Ehil kişilerin taşımadığı piyanolarda, mobilya hasarları bir yana, tel kopmalarına hatta rezonans tahtası çatlaklarına dahi rastlanmaktadır. Bu gibi hoş olmayan sorunlarla karşılaşmamanız için, piyano taşımacılığında da işinin ehli taşımacılar ve taşıma şirketleri ile çalışmalısınız.

Piyano , sizler için sadece maddi olarak değil , manevi olarakta çok fazla önem arzeden müzik aletlerinden birisidir. Ağır bir müzik aleti olup , çok narindir. Taşınma sırasında meydana gelecek olan en ufak çizik , ezik veya bu tip benzeri olaylar geri dönüşü zor olacak maddi ve manevi kayıplara sebep olacaktır.

Bunun bilinciyle firmamız Tepe Nakliyat , piyano nakliyesinde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Piyanoları önce iki kat ambalaj malzemesiyle ambalajlıyoruz. Sonra da en az 5 kişiden oluşan piyano taşıma ekibimiz ile piyanolarınızı kayışlarla taşıyoruz.

Taşımasını yaptığımız piyanolar ve bazı piyano markaları

Alman Piyanoları: STEINWAY & SONS, C.BECHSTEİN, GROTRIAN STEINWEG, BLÜTHNER, CARLIBAH, ZIMMERMAN, KRAUS, SCHIMMEL
Avusturya Piyanoları: BÖSENDORFER – WİEN, HOFFMANN CZERNY
İngiliz Piyanosu: CHALLEN
Japon Piyanoları: YAMAHA, KAWAI
Amerikan Piyanoları: BALDWIN, CARL FISNER, WURLITZER; ACROSONIC
Rus Piyanoları: DITRICH FRERES, BELARUS, CAYKA, LİRİKA
Fransız Piyanoları: ERHARD, PLEYEL, GAVEAU
Romen Piyanosu: DOINA
Çekoslavak Piyanosu: PETROF
Polonya Piyanoları: CALICIA, LETNICIA