• 444 5 906

 • info@evdenevenakliye.com.tr

 • Pzt - Cts : 08.00 - 19.00

Pendik Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat
Pendik Nakliye Eşya Depolama

Pendik Evden Eve Nakliyat


Evlerini taşıyacak olan insanların önceliği, eşyalarının zarar görmeden yeni evlerine gelmesidir. Bunun için profesyonel bir hizmet olan Pendik evden eve nakliyat işi için bir firma ile anlaşılır. Bu firma tarafından verilen hizmet ile eşyaların taşınması sağlanır. Fakat her firmanın hizmet kalitesi aynı olmadığı için doğru firma tercih edilmediğinde eşyaların hasar alması neredeyse kaçınılmazdır. Nakliye firmaları içerisinde özel bir yeri bulunan Tepe Nakliyat, sizler için özel çözümler üretmekte ve eşyalarınızın sorunsuz olarak taşınmasını sağlamaktadır. Firmamız tarafından verilen hizmet garantili olup, taşıma işlemine başlamadan önce eşyalarınızın tamamı sigortalanmaktadır. Böylece olası kazalara bağlı olarak oluşan hasarlar direkt olarak sigortadan karşılanmakta ve herhangi bir mağduriyet yaşamanızın önüne geçilmektedir. Tepe Nakliyat, pendik nakliye, pendik nakliyat, pendik evden eve, pendik eşya depolama ve pendik ofis taşıma alanlarında profesyonel bir şirkettir.

Pendik evden eve nakliyat

Öncelikle taşımacılık her ne kadar dışarıdan bakıldığında basit bir işlem gibi gözükse de normalde öyle değildir ve profesyonel bir şekilde yapılması gerekir. Tamamı kadrolu olan elemanlarımız tarafından yapılan bu işlemde, herkes kendi alanıyla ilgili işleri yapar. Ekibimizde bulunan marangoz eşyaları demonte hale getirir ve taşıma tamamlandıktan sonra tekrar bunların monte edilmesi işlemini gerçekleştirir. Bunun haricinde ise firma olarak asansörlü taşımacılık hizmeti verdiğimizi de bilmenizi isteriz. Böylece Pendik evden eve nakliye işlemi sırasında eşyalarınızın dar merdivenlerden değil, özel olarak geliştirilen asansörlerden taşınması yapılır. Bu ise eşyalarınızın güvenliği açısından son derece önemli detaylardır.

 • Pendik Nakliye
 • Pendik evden eve
 • Pendik nakliyat
Nakliye Şirketleri

Pendik Nakliyat Firmaları


Paketleme de yine firmamız tarafından yapılır ve böylece eşyalarınızın olası darbelerden olabildiğince az etkilenmesi sağlanır. Pendik eşya taşıması sırasında öncelikli amacımız güvenliktir ve bunun için gerekli olan bütün adımları fazlası ile atıyoruz. Bunun haricinde ise kullanmış olduğumuz kırkayak, tır ve kamyon gibi farklı taşıtların kasalarını özel olarak tasarlıyor ve eşyalarınızın taşıma esnasında kaymasının önüne geçiyoruz. Fiyatlardan da kısaca söz edecek olursak; Pendik Nakliyat Fiyatları için ödemeniz gereken rakamı etkileyen farklı unsurlar vardır. Nakliye fiyatları genellikle gidilecek yol, taşınacak eşya miktarı ve benzer hususlara göre farklılık gösterir. Bundan dolayı net rakamları öğrenmek ve diğer konularda daha ayrıntılı bilgi almak için firmamıza ulaşın.

 • pendik nakliyat
  24/7 Hizmet

  Pendik evden eve nakliyat ile alakalı aklınıza gelebilecek tüm sorularınızın yanıtı burada

 • pendik nakliye
  PENDİK OFİS TAŞIMA

  Pendik ofis taşıma hizmeti kurumsal alanda verdiğimiz hizmetlerden biridir. Detaylar için arayın.

 • zamanında teslimat
  Herşey Zamanında

  Profesyonel kadrolarımız herşeyi zamanında teslim eder. Zaman programınıza harfiyen uyar.

NAKLİYE SÜRECİ

NASIL ÇALIŞIYORUZ


 • 1
  kusursuz planlama
  KUSURSUZ PLANLAMA
 • 2
  montaj ve paketleme
  DEMONTAJ VE PAKETLEME
 • 3
  araca taşıma
  ARACA TAŞIMA
 • 4
  yerleştirme
  YERLEŞTİRME VE MONTAJ
MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Söz Sırası Sizde


“ 12 Ocak 2015’te oldukça zor hava koşullarında hiç hasarsız bir taşınma gerçekleştirdiniz. Ekip tam vaktinde geldi, güleryüzle ve profesyonelce çalıştı. Saat 17:30’ta her şey bitmişti. Ekibin başındaki Erdal Bey’e, tüm ekip elemanlarına ve organizasyonu yapan Muhammet Bey’e çok teşekkür ederim. Daha önceki kötü taşınma deneyimlerimden sonra ilk defa hiç sorunsuz bir taşınma yaşadım ve sözleşmede yazılan her şey yerine getirildi. Elinize sağlık.

Prof. Dr. Birgül Tantekin ERSOLMAZ
Öğretim Görevlisi

“ Muhammet Bey Merhaba,
Firmanızı imternetten araştırdığımda hakkınızdaki olumlu yorumlardan etkilenerek sizinle çalışmaya karar verdik. Yanılmadığımızı düşünüyoruz. Ekibinizden, eşyaları toplayış tarzlarından, önce ilk kez kullanılan patpat torbalara sarmalarından, sağlam koliler yapılmasından çok memnunum. Zira varillerle taşıma sonrası, hemen boşaltım ve evin savaş alanına dönmesinin ne demek olduğunu taşınan bilir. Bu konuda gösterdiğiniz özen, zamanında gelinmesi ve eksiksiz taşıma, güler yüzlü ekip için eşim ve ben teşekkür ediyoruz. Bizi üzmediniz...
Ufacık bir nokta, iki masanın plastik ayaklarından birer tanesi kaybolmuş... Yedeklerinden temin ettik, sorun yok... Bu da nazar boncuğu olsun diyoruz, yolunuz açık olsun, teşekkürler...

FATİH PORTAKAL
TV SUNUCUSU

“ Değerli Tepe Nakliyat Yoneticileri, 2 Nisan Cumartesi gunu Istanbul’ dan Adana’ ya tasinma orgazasyonum surecinde, gerek ilk gunku teklifin verilme asamasindan gerekse de evin toplanmasi ve yeni eve yerlestirilmesi surecinde eksiksiz ve zararsiz ve ozenli calismalari icin emegi gecen herkese tesekkürlerimi sunarim. Firmam bunyesinde ihtiyac duyulmasi durumunda gönul rahatligi ile referans olacagim ve tavsiye edecegim organizasyonunuzun ayni verimlilikle calismasini umit eder, iş hayatinizda basarilar dilerim.

BARAN BARUTÇU
Anatolia Field Sales Department South Area Field Sales and Key Account Manager DHL Express

BİZİ TERCİH EDENLER

 • sanovel ilaç
 • procte gamble
 • tubitak
 • dijitürk
 • bilfen okulları
 • carrefour

Copyright © 2019 Tepe Nakliyat | Tüm Hakları Saklıdır