Tepe Nakliyat

TEPE NAKLİYATOFİS TAŞIMA VE DEPOLAMA

Ofis Taşıma işini genel olarak İstanbul içi tüm semt ve ilçelerde yapıyoruz. İstanbul'dan başka bir ile de Ofis Nakliyat işleri yapıyoruz. Ofis taşıma işi bittikten sonra ofisinizde bulunan fazla eşyalarınızı veya arşiv evrakınızı da talebiniz doğrultusunda depolarımızda muhafaza edebiliyoruz. Bunun için astronomik fiyatlar da vermenize gerek yok. Çok uygun ücretler ile ofis depolama işini de yapıyoruz.

Şirketler genel olarak büyüdüklerinde kullandıkları mekanlar yetersiz kalır. Tabii bunun tersi de zaman zaman yaşanmaktadır. Durum ne olursa olsun talebinizi en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Şirketleri planladıkları zaman diliminde yeni mekanlarına taşımak profesyonellik gerektirir. Profesyonel ofis taşıma şirketimizi planladığınız sürede sizi yeni mekanınıza taşımaktadır. Bu sayede iş kaybına mahal vermeden taşımanızı yapıyoruz.

Ofisinizde bulunan tüm demirbaş veya klasör, arşiv evrakı etiketlenerek taşınmakta ve yeni mekanınızda karışıklık olmadan yerleştirilmektedir.

Birçok resmi kurumun ve şirketin taşıması şirketimiz araç ve personeliyle yapılmaktadır. Ofis taşıma referanslarımızı incelemeden ofisinizi taşıtmayın. Referans mektuplarımızı okuyarak hizmet kalitemizin standartlarını öğrenebilir, sorgulayabilirsiniz.

İstanbul Ofis taşıma işinin belirlenen zaman diliminde yapılması için gece-gündüz 24 saat kesintisiz çalışabilmekteyiz. Bunun için yeterli ekip ve aracımız bulunmaktadır.

Ofis Taşıma Şirketleri

Ofis taşıma şirketeleri bir hayli fazladır. İstanbul gibi kalabalık kentlerde bir çok şirket bulunmasına rağmen bu alanda faaliyet göstwren bir çok firmanın yasal yetersizlikleri mevcuttur. Bir çok kurumsal şirket ofis taşımasını üstlenen firmalrdan bodrolu eleman göstermelerini istemektedir. Nakliye sektöründe kadrolu elemnı olan şirket çok azdır.