Ofis taşıma hizmetlerimiz ile müşterilerimizin iş kaybı yaşamadan çalışma alanlarını yeni adresine ulaştırmayı hedefliyoruz. Mobilyalar, koltuklar, dolaplar ve diğer ofis eşyaların özenle sökülüp, paketlenme işlemini gerçekleştiriyoruz. Böylece hassas eşyaların herhangi bir darbeye karşı korunmaları sağlanmaktadır. Firmamız çeşitli ebatlarda depolama alanına sahip araç filosuna sahiptir. Bu sayede ihtiyacınıza en uygun aracı seçiyor, gerek olması halinde asansörlü taşımacılıktan da yararlanıyoruz. Tepe Nakliyat olarak ofis taşıma hizmetimizi garanti kapsamında sunuyoruz.

İstanbul’un köklü firmalarından Tepe Nakliyat, 25 yılı aşkın süredir ofis taşıma konusunda çalışmalarını hassasiyetle sürdürüyor. Planlamadan, araç seçimine; kullanılacak malzemelerden, ekip sayısına; eski ofis alanından yenisinin özelliklerine kadar tüm ayrıntıları göz önüne alıyoruz. Ekip arkadaşlarımız uzman ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır. Ekibimiz el becerisiyle hem profesyonel hem de pratik hizmet almanız konusunda en büyük yardımcınız olacaktır. Fiyat politikamız ise en uygun olacak şekilde teklif edilmektedir. Genel olarak ofis taşıma hizmetlerimizden bahsedecek olursak;Tepe Nakliyat, İstanbul Ofis Taşıma, Ofis Eşyası Depolama, Ofis Taşımacılığı alanlarında profesyonel kadrolar ile şehir içi ve Şehirler arası taşımacılık desteği sunmaktadır.

Ofis malzemelerinin yıpranması veya ulaşım sırasında hasar görmesini engellemek için dolap, kabin ve masalar araca söküldükten sonra paketlenerek taşınmaktadır. Ayrıca sökülme işlemi tek seferde ulaşım noktasına ulaşmayı sağlayacak araç kapasitesini mümkün hale getirmektedir. Aksi halde birden fazla araç veya git gel yapılması gerekmektedir. Profesyonel ekip arkadaşlarımız özel malzemeleriyle söktüğü mobilyaların ofisinize ulaştıktan sonra yeniden kurulumunu sağlamaktadır. İster önceden isterseniz de yeni adrese ulaştıktan sonra montaj planlaması yaparak hızlı bir şekilde ofis kurulum hizmetleri sunuyoruz.

Firmamızın bünyesinde bulunan araçlarımız ile hasarsız taşıma garantisi veriyoruz. Araç filomuz sarsıntısız taşımacılık için havalı süspansiyon sistemleri ve parabolik yaylı makas sistemleri ile donatılmıştır. Böylece ulaşım sırasında herhangi bir sorunla karşılaşılmaz. Periyodik olarak bakımları yapılan araçlarımızın K3 yetki belgesi mevcuttur. 

Sigortalı Ofis Taşıma

Eşyalarınızın özenle taşınması ve yeni adresine ulaşması için gösterdiğimiz çabalara rağmen risklerle karşılaşılabilir. Bu durumlarda mağdur olmamanız için sigortalı ofis taşıma hizmeti veriyoruz. Böylece ofis eşyalarınız kırılma, bozulma veya kaybolmasına karşı koruma altına alınmaktadır. Asansörlü Ofis Taşıma desteği ile de yüksek katlarda riskleri minimize ediyoruz. İnsan gücünün ofis malzemelerinizi taşımak için yeterli olmadığı durumlarda asansörlü ofis taşıma hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz. Asansörlü ofis taşıma hem zamandan da tasarruf etmenizi hem de ağır eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlayacaktır. 

Ofis Taşıma Fiyatları

Tepe Nakliyat olarak sürdürdüğümüz kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizi en uygun fiyat politikasıyla sunuyoruz. Düşük fiyatlara hizmet vermemizdeki en önemli neden müşteri memnuniyetidir. Firmamız ofis taşıma fiyatları konusunda bilgi paylaşımı yapmadan önce adresinize gelerek eşya analizi yapmaktadır. Müşterilerimize sunacağımız fiyat teklifi eşya miktarına, kullanılacak araçlara ve ulaşım noktasının mesafesine göre farklılık gösterse de İstanbul’un en uygun ofis taşıma hizmetini veriyoruz. Fiyat teklifi almak isterseniz Tepe Nakliyat iletişim numaralarımızı (sabit hat-Whatsapp hattı) kullanabilirsiniz.