• 444 5 906

 • info@evdenevenakliye.com.tr

 • Pzt - Cts : 08.00 - 19.00

Maltepe Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

İstanbul'un en kalabalık ilçelerinden olan Maltepe'de insan sirkülasyonun fazla olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bahse konu insan değişimi, ev taşınması olarak karşımıza çıkar ve bu noktada Maltepe evden eve nakliyat firmaları sayesinde insanların ihtiyaçları giderilmiş olur. Bahse konu durum insanlar için son derece olumludur, fakat olumlu durumun sağlanması için insanların doğru firmayı tercih etmesi gerekir. Günümüzde firmaların tamamının benzer kalitede hizmet verdiğini söylemek çok zordur. Firma olarak sizlere üst seviyede hizmet veriyor ve beklentilerinizi tam anlamıyla karşılıyoruz.

maltepe evden eve

Bizden hizmet almaya karar verdiğinizde sizinle kapsamlı bir görüşme gerçekleştiriyor ve süreci genel hatları ile anlatıyoruz. Eşyaları nasıl paketleyeceğimizi, taşımayı nasıl yapacağımızı ve asansörü nereye kuracağımız gibi hususlar hakkında bilgi veriyoruz. Maltepe evden eve nakliyat için söz konusu hususlar çok önemlidir ve insanların bunlar hakkında bilgi almadan eşyalarını taşıtmaması gerekir. Aksi takdirde tamamen plansız bir durum söz konusu olur ve bu da eşyalar için hiç iyi bir durum değildir.

Bilgilendirme safhasından sonra sizin verdiğiniz tarih ve saatte gelerek eşyalarınızı taşıma gününden önce paketlemeye başlıyoruz. Paketlemeden önce büyük mobilyalarınızı demonte hale getiriyoruz. Bazı büyük eşyalarınızın paketlemeye uygun olmaması sizi korkutmasın. Bunların paketlemek mümkün olmasa da balonlu naylon ile ambalajlıyor ve böylece dış darbelerden korunması sağlıyoruz. Maltepe nakliyat firmaları arasında özel bir yere sahip olan firmamız, eşyalarınızın güvenliğini her şeyden önde tutar.

 • maltepe Nakliye
 • maltepe evden eve nakliye
 • maltepe nakliyeci

Paketleme ve diğer ön işlemler tamamlandıktan sonra eviniz taşımaya hazır hale gelir. Bu noktada sizlerin verdiği taşıma günü ve saatinde geliyoruz. İlk olarak daha önce belirlenen noktaya asansör sistemini kuruyoruz. Maltepe asansörlü nakliyat sayesinde hem eşyalarınızın güvenliği daha etkin olarak sağlanmakta hem de taşıma süresi daha kısa olmaktadır. Bundan dolayı asansör sistemi olmadan taşıma yapmıyoruz. Asansör sisteminin ikinci kattan yukarıda olan daireleriniz için uygun olduğunu unutmayın. Daha alt katlar için söz konusu sistem kurulamaz.

Maltepe Sigortalı Nakliyat


Maltepe evden eve taşıma işlemlerinde kaza olabilir. Ne kadar tedbir alsanız da, ne kadar mükemmel paketleme yapsanız da, kaza geliyorum, demez. Bu durumda ne yapılmalıdır. Yapılacak şey, eşya sigortası yaptırmaktır. Ev taşıma işleminde evinize gelen ön keşif elemanları, öncelikle eşyalarınız için gerekli kapalı kasa aracı belirler. Daha sonra ise, paketleme, asansörün yeri ve diğer çıkabilecek sorunları inceler. En sonda isteğe bağlı bir şekilde sigortalama yapar. Bu işlemde, sigortalama hizmeti için eşyaların fotoğraflarını çeker. Tamamen isteğe bağlı olan sigortalamada, eşyaların zarar görmesi durumunda, sigorta ödeme yapar.

Sigorta İle Eşyalar Güvencede

Sigortalı taşıma yapan Maltepe nakliyat hizmeti, sigortalı işlemlerini yerinde ve zamanında gerçekleştirerek, eşyaların zarar görmesi durumunda, sigorta tarafından zararın karşılanması sağlanmaktadır. Maksimum güvenli taşıma olanaklarına rağmen yine de meydana gelen kazalarda, Maltepe nakliyat kategorisinde, güvenli sigorta işlemleri, çok popüler olmuştur. Eşyaların taşınmasında en iyi paketleme ve en iyi taşıma yöntemlerini tercih eden firmalar, kısa zamanda eniyi çözümleri sizler için sunmaktadır.

Ev taşıma konusunda en iyi paketleme, en iyi asansöre yükleme ve en iyi kapalı kasa araçlara yükleme konusunda pratik çözümler sunan Maltepe nakliyat hizmetleri, zarar vermeden taşıma hizmetlerini sunmaktadır. Ev içerisinde eşya döşeme işlemlerine kadar en iyi elemanları tedarik eden firma, konusunda uzman olan kişileri tercih etmektedir. Paketleme ve bu paketlerin yüklenmesi, eşya taşıma işlemlerinde başarılı olmak için, en iyi yöntemlerin kullanılması gereken merhalelerdir. Bunun farkında olan Maltepe nakliyat, eşyalarınızın zarar görmemesi için, bu konuda en iyi elemanları tercih etmektedir. Eşya taşırken, söz konusu çözüm yöntemleri çok önemlidir. Kapalı kasa araçların modelli olması ve eşyaları sarsmaması da önemli konular arasındadır.

Hemen Arayın
444 5 906
24/7 Arayın
 • arama zamanı
  MALTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT

  Maltepe taşıma işleri için dilediğiniz zaman telefonlarımzıdan bizleri arayabilirsiniz.

 • taşımacılık
  MALTEPE ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIK

  Tepe Nakliyat şehirler arası nakliye hizmetelerini Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine vermektedir.

 • hızlı teslimat
  MALTEPE ZAMANINDA TAŞIMA

  Bizimle sözleşme imzalayan müşterilerimize söz verdiğimiz tarih ve saatte kadromuzu gönderiyoruz.

NAKLİYE SÜRECİ

NASIL ÇALIŞIYORUZ


 • 1
  kusursuz planlama
  KUSURSUZ PLANLAMA
 • 2
  montaj ve paketleme
  DEMONTAJ VE PAKETLEME
 • 3
  araca taşıma
  ARACA TAŞIMA
 • 4
  yerleştirme
  YERLEŞTİRME VE MONTAJ
MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Söz Sırası Sizde


“ 12 Ocak 2015’te oldukça zor hava koşullarında hiç hasarsız bir taşınma gerçekleştirdiniz. Ekip tam vaktinde geldi, güleryüzle ve profesyonelce çalıştı. Saat 17:30’ta her şey bitmişti. Ekibin başındaki Erdal Bey’e, tüm ekip elemanlarına ve organizasyonu yapan Muhammet Bey’e çok teşekkür ederim. Daha önceki kötü taşınma deneyimlerimden sonra ilk defa hiç sorunsuz bir taşınma yaşadım ve sözleşmede yazılan her şey yerine getirildi. Elinize sağlık.

Prof. Dr. Birgül Tantekin ERSOLMAZ
Öğretim Görevlisi

“ Muhammet Bey Merhaba,
Firmanızı imternetten araştırdığımda hakkınızdaki olumlu yorumlardan etkilenerek sizinle çalışmaya karar verdik. Yanılmadığımızı düşünüyoruz. Ekibinizden, eşyaları toplayış tarzlarından, önce ilk kez kullanılan patpat torbalara sarmalarından, sağlam koliler yapılmasından çok memnunum. Zira varillerle taşıma sonrası, hemen boşaltım ve evin savaş alanına dönmesinin ne demek olduğunu taşınan bilir. Bu konuda gösterdiğiniz özen, zamanında gelinmesi ve eksiksiz taşıma, güler yüzlü ekip için eşim ve ben teşekkür ediyoruz. Bizi üzmediniz...
Ufacık bir nokta, iki masanın plastik ayaklarından birer tanesi kaybolmuş... Yedeklerinden temin ettik, sorun yok... Bu da nazar boncuğu olsun diyoruz, yolunuz açık olsun, teşekkürler...

FATİH PORTAKAL
TV SUNUCUSU

“ Değerli Tepe Nakliyat Yoneticileri, 2 Nisan Cumartesi gunu Istanbul’ dan Adana’ ya tasinma orgazasyonum surecinde, gerek ilk gunku teklifin verilme asamasindan gerekse de evin toplanmasi ve yeni eve yerlestirilmesi surecinde eksiksiz ve zararsiz ve ozenli calismalari icin emegi gecen herkese tesekkürlerimi sunarim. Firmam bunyesinde ihtiyac duyulmasi durumunda gönul rahatligi ile referans olacagim ve tavsiye edecegim organizasyonunuzun ayni verimlilikle calismasini umit eder, iş hayatinizda basarilar dilerim.

BARAN BARUTÇU
Anatolia Field Sales Department South Area Field Sales and Key Account Manager DHL Express

BİZİ TERCİH EDENLER

 • sanovel ilaç
 • procte gamble
 • tubitak
 • dijitürk
 • bilfen okulları
 • carrefour

Copyright © 2019 Tepe Nakliyat | Tüm Hakları Saklıdır