Tepe Nakliyat

TEPE NAKLİYATKURUMSAL NAKLİYAT

Tepe Nakliyat kurumsal kimliğiyle yanınızda. Ofis, Banka, Tekstil Taşımacılığı gibi kurumsal kimlik ve işleyiş gerektiren işlerinizi titizlikle yapmaktayız. Ofisleriniz taşınmadan önce gerekli etüt yapılır. Fiyat teklifi sonucu firmamız ile anlaştığınız taktirde taşınma organizasyonu ve gerekli araç ve personel hesaplanır.

Taşınmanın ne kadar zamanda ve hangi koşullarda gerçekleşeceği ile ilgili tarafların karşılıklı imzalarıyla ayrıntılı bir sözleşme yapılır. Taşınma tarihinin başlangış ve bitişini kapsayacak yol taşıma sigortası firmamızca yapılır. Kurumsal taşımalar için dilerseniz taşıtacağınız malzemelerinizin tamamı için bizimle anlaşabilir ya da günlük araç ve personel desteği alarak taşımanızı yaptırabilirsiniz. 

Tepe Nakliyat, bir çok resmi kurumun taşıma işlerini yapmış ve bu alanda önemli bir birikim elde etmiştir. Kamu kurumu ve devlet kuruluşlarına ait bir çok taşıma işi firmamız tarafından karşılanmıştır. Özel sektör, şirket, işletme ve fabrika gibi kurumsal yapı ve işleyişi olan bir çok firma da şirketimiz tarafından taşınmıştır.

Kurumsal Nakliyat hizmetlerimiz Kurumsal Taşımacılık referanslarımız için bizi arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.