Kadıköy evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti firmamız tarafından avantajlı fiyatlar ile verilmektedir. Alanında uzman personel desteğiyle eşya taşıma, profesyonel paketleme ve montaj hizmetleri bir bütün olarak firmamız tarafından verilmektedir. Bize telefon açtıktan sonra fiyat ve iş planı için evinize gelecek olan expertizlerimiz taşıma detaylarını size sunar. Daha sonra taşıma planı ve araç seçimi sonrası söz verilen gün ve saatte gerekli ekip ve ekipmanlar ile taşımanız yapılır. Süreç boyunca hiç bir aksaklığa mahal vermeden olası tüm riskler de hesaplanarak süreç işletilmiş olur.

Kadıköy ilçesinde bulunan bazı mahallelerde trafik yasağı ve günün belirli saatlerinde açık olan sokaklar bulunmaktadır. Bundan dolayı herhangi bir aksaklığa mahal vermeden gerkli tedbirler alınarak taşıma planı yapılır ve bu sayede karşılıklı mağduriyetler önlenmiş olur.

Kadıköy Nakliye Firmaları

Kadıköy Nakliye Firması olarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyata size sunmak için yola çıkmış bulunmaktayız. Bu anlamda firmamız diğer şirketlere nazaran daha çok rekabetçidir. Rekabette sınır tanımayan firmamız ile ev, işyeri, ofis taşıma sizin için kabus olmaktan çıkacaktır.

Nakliye süreçleri boyunca elektrikçi, tesisatçı ve marangoz desteği ile ekip olarak iş planı yapaktayız. Bu sayede taşıma sonrası dışardan eleman getirmenize gerek kalmadan eşyanız taşınır ve yei evinize kurulmuş olur.

Her nevi eşya taşıması yapan firmamızın bünyesinde bir çok araç bulunmaktadır. Araçlarımızın tamamı kapalı kasa olup eşya taşıma için özel imal edeilmiş kasalara sahibiz. Acil ihtiyaçlarınızda hertür eşyanızı taşımak için muhakkak bir aracımız ve hazır personelimiz bulunmaktadır. Kadıköy eşya deposu için de bizden destek alabilirsiniz. Fiyatlar ve hizmet koşulları için telefonlarımızı aramanız yeterlidir. Garntili ve sigortalı eşya trnsferleri için bizi arayın. Kadıköy'ün tüm semtlerinde eşya taşıma işleri yapmaktayız. Bostancı Caddebostan Caferağa Eğitim Erenköy Fenerbahçe Feneryolu Fikirtepe Göztepe Koşuyolu Kozyatağı Merdivenköy Ondokuzmayıs(19 Mayıs) Osmanağa Rasimpaşa Sahrayıcedit Suadiye Şaşkınbakkal