Tepe Nakliyat

TEPE NAKLİYATMUĞLA EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul Muğla evden eve nakliye işlerinizi yaparken seçeceğiniz firmanın hizmet kalitesi ve diğer firmalardan farkını iyi araştırmalısınız. Çünkü alacağınız hizmet hayatınızca yapıp ettiklerinizin karşılığı olan eşyalarınızın güvenliği ile ilgili olduğu için doğru ve kaliteli bir firma seçmediğiniz takdirde tüm kazancınızı nakliye firmasına bırakmak zorunda kalabilirsiniz. Muğla Nakliyat, kazancınızla elde ettiğiniz ve satın aldığınız eşyalarınızın taşınmasında nakliye firmalarında olması gereken tür özellikleri taşıyacak şekilde hizmet vermektedir.

İstanbul Muğla Nakliyat Ticari sicile kayıtlı ve yasal yollara başvurmayı gerektirecek hallerde yasal sorumluluklarını yerine getirecek her türlü yasal zemin ve işletme haklarına sahiptir. Eşyalarınıza ve taşınmasını istediğiniz herhangi bir malzemeye herhangi bir zarar vermeden, güvenli şekilde araçlarına yükleyerek götürülmesini istediğiniz her yere en uygun şekilde taşımaktadır. Kullandığı araçlar taşınacak eşyanın türüne göre belirlenmektedir. Asansörlü veya asansörsüz araçlar tercih edilirken müşterinin talepleri kadar eşyanın ağırlığı vs. gibi durumlar da hesaba katılır.

BİGADİÇ İSTANBUL TAŞIMACILIKTA ARAÇ SEÇİMİ

Duruma göre en uygun araç tahsis edilir ve eşyalarınız o şekilde taşınır. Araçlar konforlu, eşya taşımaya müsait, güvenlik tedbirleri alınmış ve yasal olarak herhangi bir engeli bulunmayan araçlardır. Araç sürücüleri de çalıştıkları mevkide her güzergâhı bilmekte ve eşyaları teslim edilmesi gereken adrese en kısa ve doğru yoldan taşımaktadır.Muğla Nakliyat çalışanları taşıma işlemleri sırasında yaptıkları işin sorumluluklarını bilerek çalışmaktadırlar. Taşıdıkları eşyaları emanet olarak alırlar sahiplerine aynı şekilde teslim ederler. Taşınan eşyalarda çalışanlardan kaynaklanan herhangi bir kırma ve arızalanma gibi bir sorun ortaya çıkmaması için son derece özenle çalışırlar.

En doğru taşıma tekniklerini kullanarak eşyaları çok yüksek binalardan bile güvenli şekilde indirerek Asansörlü Muğla Nakliyat araçlarına yüklemeyi başarmaktadırlar. İstanbul Muğla parsiyel ya da parça eşya taşıma servisimiz de en uygun fiyatlar ile eşyanızı güvenle taşımaktadır.

İSTANBUL MUĞLA NAKLİYAT FİYATLARI NEYE GÖRE BELİRLENİYOR

Şehirlerarası nakliyat fiyatları eşyaların miktarına göre değişiklik göstermektedir. Fiyat isterken eşyanızın kaçıncı kattan alınıp kaçıncı kata teslim edildiğini belirtmeniz gerekmektedir. İstanbul Muğla arası sürekli nakliye seferlerimiz olduğu için en cazip fiyatlar ile eşyalarınızı taşıyoruz.

PAKETLEME YAPILIYOR MU?

İstanbul Muğla nakliye firmaları içinde en düzgün paketleme ile eşyalarınızı ilk günkü gibi hasarsız yeni evinize taşımaktayız. Tüm eşyalar balonlu takviyeli köpükler ile sarılmaktadır. Cam eşyalar mukavva kartonlar ile paketlenmektedir. Kıyafetler için tek kullanımlık koli ve poşetler kullanılmaktadır.

Tepe Nakliyat İstanbul'dan Muğla'nın tüm ilçelerine nakliye hizmeti vermektedir. Muğlanın başlıca ilçeleri ;

Bodrum, Datça, Dalaman, Fethiye, Köyceğiz, Kavaklıdere, Marmaris, Milas, Ortaca, Ula, ve Yatağan