Tepe Nakliyat

TEPE NAKLİYATHAKKIMIZDA

1985'te İstanbul Göztepe'de kurulan firmamız önceleri Depoculuk ve ardiye hizmetleri vermekteydi. 1988 yılından sonra açık ve kapalı kasa nakliyeciliği de yapmaya başlayan firmamız, 1990 yılında hizmet yelpazesine Evden Eve Nakliyat işini de kattı. Firmamız şu an ev nakli, piyano ve para kasası nakliyatı, depolama, şehiriçi ve şehirlerarası nakliye hizmetleri, ofis, banka, fuar malzemeleri taşımacılığı yapmaktadır.

Taşıma esnasında oluşabilen hasarları minimuma indiren Tepe Nakliyat Taşıma Sistemi tüketicilere hasarsız hizmet garantisi sunmaktadır. Amacımız daha iyi bir hizmet için kendimizi sürekli yenileyerek profesyonel hizmet anlayışını evden eve taşıma sektörüne yerleştirmektir.

Tepe Nakliyat eğitimli taşıma kadrosu, geniş paketleme materyalleri, ücretsiz expertiz hizmeti, hijyenyenik güvenli çalışma ortamlarıyla, eşya sigortası, paketleme ve demonte-montaj hizmetiyle sektöün standarını yükseltmiştir. Paraya göre hizmet değil herkese kaliteli hizmeti esas alıyoruz. Biz sadece nakliye firması değiliz, Profesyonel bir taşıma şirketiyiz. Biz nakliye sürecini bir yerden başka bir yere eşya taşıma olarak ele almamaktayız. Biz taşıdığımız eşyanın, malzemenin sağlıklı ve hasarsız naklini gerçekleştiririz. 

Eşyalarınızı bize taşıtın ya da taşıtmayın lütfen bu yazıyı okuyunuz.

Nakliyat şirketi Nasıl Seçilmelidir ? 

1.Nakliyat Şirketinizi özellikle İstanbul'da seçmek çok önemli tehlikeler içerir.Maalesef bir çok nakliyat şirketinin adını kullanan korsan şirketler mevcuttur.Bu nedenle mümkün oldukça firmanın internet sitesine dikkatle bakınız .Nakliyat kamyonlarının resmi gerçek resimleri midir? Bu size önemli bir ip ucu verir.İyi bir nakliyat şirketi nakliyat araçlarını sergilemekten çekinmez. 

2.Diğer açıdan Evden eve nakliyat şirketinin sigorta yapıp yapmadığını öğrenmelisiniz.Eğer kaliteli bir nakliyat şirketi ile karşı karşıya iseniz. Sigorta yaparak eşyalarınız taşımak isteyecektir. 

3.Unutmayalım ki dikkatli bir müşteri evden eve nakliyat işinde kaliteli bir firmayı internet sitesine bakarak anlayabilir.Evden eve nakliyat şirketiniz olarak bizler size mütevazi fiyatlarla hizmet etmeye gayret göstermekteyiz.Sizde, büyük firmaları taklit eden firmalar yerine ; gerçek kimliğini yıllarca devam ettiren Tepe Evden eve nakliyat şirketine bir şans veriniz. 

Evden eve nakliyat günümüzde en çok talep gören hizmetlerden biridir. Bu talep bazı firmaların iştahını öylesine kabartmıştır ki yetersiz seviyede araçlar kalifiye olmayan nakliyat elemanlarıyla bu işleri korsan yolla yapan taşeronlar bulunmaktadır Unutmayınız bu işin bir maliyeti vardır. Eğer bu maliyetin altında bir fiyat alırsanız ,bunun içinde bir iş olduğu aşikardır.Bizler sizlere garantili hizmet ve gerçek bir nakliyat şirketinin hizmetini vaat ediyoruz. 

EKSPERTİZ HİZMETİMİZ İLE GARANTİDESİNİZ

Tepe nakliyat hizmetlerinde sizlerin eşyalarınızı görmek için bir bilir kişiyi evinize gönderir;bilir kişi eşyaların fazlalılığı ,özellikleri, binanın yapısı yol durumuna göre gelecek aracın tipini ve ücretlendirmesini belirler gerekli anlaşmayı yapmaya yetkili olan ekspertiz sizlere en iyi fiyatı ve en çok garantiyi vermeye gayret göstermektedir. Tepe nakliyat ile eşyalarınız hijyen koşullarına uygun olarak kırılmaya darbeye dayanıklı ambalaj malzemeleriyle kaplanır.Paketleme işini tamamen işinde uzman kalifiye eleman yapmaktadır.Yılların tecrübesini yansıtmaya çalıştığımız işimizde sıfır hataya yakın iş yapmaktayız .Bununla gurur duyuyoruz.Ancak her türlü koşula rağmen eşyalarınızı sigortalıyoruz. 

TEPE EVDEN EVE NAKLİYAT ÖNCE GÜVEN! 

İstanbul evden eve nakliyat şirketimiz uzun yıllardır sizlere nakliyat konusunda gerek uzman personeli ile gerekse güçlü alt yapısı ve teknik donanımı ile her zaman sizlerin yanında olmuştur. Evden eve nakliyat şirketimiz sizlerin eşyalarını sizlerin verdiği değerden daha fazla önemsiyor ve kolluyor. Bizler evden eve nakliyat şirketi olarak kendimizi sürekli olarak geliştirmekte ve teknolojiyi takip etmekteyiz.Sahip olduğumuz deneyimleri bugünkü teknoloji ile birleştirerek sizlere çok daha kaliteli ve hızlı bir hizmet verebilmekteyiz.