Tepe Nakliyat

TEPE NAKLİYATEŞYA DEPOLAMA

Evinize sığmayan fazla eşyalarınızı artık atmanıza gerek kalmayacak. İstanbul Eşya Depolama yanınızda. Ekonomik fiyatlar ile ev eşyası depolama hizmeti vermekteyiz. Yazlık veya kışlık eşyalarınız için her ebatta kapalı depo alanımız mevcuttur.

Ev eşyalarınızı güvenle bırakabileceğiniz iyileştirilmiş hava koşullarına sahip eşya depolarımız mevcut olup eşyalarınızı her türlü olumsuz hava koşullarından muhafaza ediyoruz. Eşyalarınızı, tam donanımlı depolarımızda muhafaza ediyor ve sizler rahat bir şekilde günlük hayatınıza devam ederken eşyalarınızın güvenliğini sağlayan güvenlik görevlileri iş eşyalarınızı koruyor. Eşyalarınızı depolarımızda muhafaza ederken ekstra güvenliğini sağlamak için eşyalarınıza teslim gününe kadar sigorta yapıyoruz.

Ev eşyası depolama için İletişim Formunda depoya bırakmayı düşündüğünüz eşya miktarını yazmanız durumunda size ev eşyası depolama fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir. İsterseniz eşyanızın depolanacağı yeri de görebilirsiniz. 

Özellikle kentsel dönüşümün yaygınlaşmaya başladığı son yıllardaeşya depolama firmasısayısında da bir artış olmuştur.İstanbul Eşya Depolama Fiyatlarıiçin yaptığınız araştırmalarda size de bir çok firma ile karşılaşmaktasınız. Eşyanızı deposuna koyacağınız firmanın güvenilir ve depolama tesislerinin elverişli olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde özenerek aldığınız ve daha sonra kullanmak için depoya bıraktığınız eşyaları eskisi gibi alamayabilirsiniz. Bizim depolarımıza eşyalarını koymak isteyen müşterilerimizin gelip depolama alanlarımızı yerinde görmelerini tercih ediyoruz.

EŞYALARIN GÜVENLİĞİ NASIL SAĞLANMAKTADIR

Eşya depolarımız kendi öz mülklerimizdir. Depo alanlarımız dışarıdan panjur sistemi ile muhafaza edilmektedir. Depolarımız düzenli olarak havalandırma ve haşere ilaçlaması yapılan yerlerdir. Eşyalarınız size ilk günkü gibi teslim edilmektedir.

Kiralık Eşya Depoları fiyatları ve saklama koşulları hakkında ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.