• 444 5 906

 • info@evdenevenakliye.com.tr

 • Pzt - Cts : 08.00 - 19.00

Bağcılar Nakliyat

Bağcılar Evden Eve Nakliyat
Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar Nakliyat Eşya Depolama Ofis Taşıma


Bağcılar bölgesinde evden eve nakliyat, eşya depolama, ofis taşıma ve şehirler arası nakliye hizmetlerini bir arada vermekteyiz. Nakliyat yapılırken ilk yapılması gereken şey bir taşınma planı oluşturulması gerekmektedir. Bu plan yaklaşık olarak 5 – 6 hafta öncesinden hazırlanması gerekmektedir. Nakliye sürecinin aşamaları bir bir belirlenir. Nakliyat sürecinin ne zaman biteceğini tahmin ettikten sonra taşınılan eve ne zaman geçileceği ve Bağcılar nakliyat ile ne zamanları gerektiğince iletişime geçilmesi gerektiği belirlenmeli. Önceden belirlenmiş olan planlar sayesinde, her an oluşma ihtimali olan gecikme ve aksilikleri de büyük bir sorun olmadan kısa zaman içerisinde kolay bir şekilde halledilebilir. Taşınma planında bulunmakta olan püf nokta ise, taşınılan evin bölgesine göre düzenlenmesidir. Mesela o bölgede trafik yoğunluğu var ise planda zaman ayarlanması mutlaka yapılmalıdır.

Bağcılar evden eve nakliyat

Bağcılar evden eve nakliyat firması ile yapılması gereken diğer şey ise, gerektiği için mutlaka sözleşme yapılmalıdır. Belirli maddelere göre yapılan sözleşmede elbette müşterinin isteğine göre değişim talebi bulunmaktadır. Nakliyat sürecinde eşyaların taşınması sırasında kırılacak bir şey olmaması için sağlam bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Küçük ve kırılmayacak olan eşyaların paketlememesi yapılmayabilir ancak büyük ve yüksek değere sahip olan eşyaların mutlaka paketlenmesi yapılmalıdır. Kırılma tehlikesi olan malzemelerin üstüne de mutlaka kırılabilir madde şeklinde etiketlerin yapıştırılması gerekir. Bağcılar nakliyat ile yapılan nakliyat sürecinde, yeni taşınılan eve göre de mutlaka eşyaların paketlenmesi de ayarlanabilir. Yolun uzun olması ve trafiğinde yoğun olduğu alanlarda mutlaka eşyaların paketlemelerini sıkı bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Taşımacılık sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, inovasyon ve yenilikçiliğe ayak uyduran Bağcılar evden eve nakliyat hizmeti veren Tepe Nakliyat, geniş müşteri kitlesi ile sektörün lider isimlerinden birisi haline gelmiştir. Türkiye'nin tüm bölgelerinde tüm illere taşımacılık yapmaktayız. Evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra, parça eşya taşıma, depolama, vb. paket hizmetler de sunmaktayız. Ekibimizde yer alan tüm çalışanlarımız taşımacılık alanında gerekli eğitimleri tamamlamış, tecrübeli ve uzman kişilerdir. Eşyalarınızı emanetimiz kabul ediyor, tüm süreç boyunca özenli bir şekilde emanetinizi varış noktasına ulaştırıyoruz.

 • Bağcılar Nakliye
 • Bağcılar evden eve
 • Bağcılar nakliyat
Nakliye Firmaları

Bağcılar Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık


İstanbul merkezli faaliyet gösteren Tepe Nakliyat, Bağcılar'daki herhangi bir konumdan, Türkiye'nin dört bir tarafına şehirler arası evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Yakın mesafelerde olduğu gibi, uzun mesafelerde de eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Öncelikle evinizin ve eşyalarınızın durumunu kontrol ederek bir planlama gerçekleştiriyoruz. Planlama dahilinde eşyalar için gerekli ekipmanların hazırlanması, eşyaların korunaklı bir şekilde paketlenmesi, daireden veya konuttan eşyaların hangi yöntemle araca yerleştirilecek olması, yolculuk güzergahı, ulaşım süresi ve taşıma süresi gibi detayları önceden belirleyerek bir takvim oluşturuyoruz. Tabi bu süreç içerisinde müşterilerimiz, diledikleri an bizden aracın hangi noktada olduğunu, taşıma sürecini ve diğer merak ettiklerini 7/24 bize ulaşarak sorabilirler.

Bağcılar Profesyonel Evden Eve Nakliyat Firması
Bağcılar evden eve taşımacılık hizmeti için bir firma arayışına girenler, araştırma yaparken söz konusu firmalardan fiyat teklifi aldıklarında, orantısız rakamlar duyabilirler. Fakat bu firmalar arasından hangisini seçmeniz gerektiği en önemli konudur. En uygun olanı mı tercih etmelisiniz, yoksa pahalı olanı mı? Bu soru, evini taşımak isteyen ve bir nakliyat firması arayanlar için merak uyandırmaktadır. Firma seçimi yaparken yalnızca fiyat kriterine göre değil; firmanın referanslarına, kurumsal yapısına, gerekli izinlere sahip olup olmadığına, sizinle olan iletişimine, sözleşme şartlarına da bakmalısınız. Tüm bu kriterlere göre bir değerlendirme süzgecinden geçirmeli ve kararınızı vermelisiniz. Tepe Nakliyat olarak firmamız, şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinde cazip fiyatlar sunarken, gerekli olan yasal izinlere ve sertifikalara sahiptir.

 • Bağcılar nakliyat
  24/7 Hizmet

  Bağcılar evden eve nakliyat ile alakalı aklınıza gelebilecek tüm sorularınızın yanıtı burada

 • Bağcılar nakliye
  Bağcılar Ofis Taşıma

  Bağcılar ofis taşıma hizmeti kurumsal alanda verdiğimiz hizmetlerden biridir. Detaylar için arayın.

 • zamanında teslimat
  Herşey Zamanında

  Profesyonel kadrolarımız herşeyi zamanında teslim eder. Zaman programınıza harfiyen uyar.

NAKLİYE SÜRECİ

NASIL ÇALIŞIYORUZ


 • 1
  kusursuz planlama
  KUSURSUZ PLANLAMA
 • 2
  montaj ve paketleme
  DEMONTAJ VE PAKETLEME
 • 3
  araca taşıma
  ARACA TAŞIMA
 • 4
  yerleştirme
  YERLEŞTİRME VE MONTAJ
Bağcılar Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Söz Sırası Sizde


“ 12 Ocak 2015’te oldukça zor hava koşullarında hiç hasarsız bir taşınma gerçekleştirdiniz. Ekip tam vaktinde geldi, güleryüzle ve profesyonelce çalıştı. Saat 17:30’ta her şey bitmişti. Ekibin başındaki Erdal Bey’e, tüm ekip elemanlarına ve organizasyonu yapan Muhammet Bey’e çok teşekkür ederim. Daha önceki kötü taşınma deneyimlerimden sonra ilk defa hiç sorunsuz bir taşınma yaşadım ve sözleşmede yazılan her şey yerine getirildi. Elinize sağlık.

Prof. Dr. Birgül Tantekin ERSOLMAZ
Öğretim Görevlisi

“ Muhammet Bey Merhaba,
Firmanızı imternetten araştırdığımda hakkınızdaki olumlu yorumlardan etkilenerek sizinle çalışmaya karar verdik. Yanılmadığımızı düşünüyoruz. Ekibinizden, eşyaları toplayış tarzlarından, önce ilk kez kullanılan patpat torbalara sarmalarından, sağlam koliler yapılmasından çok memnunum. Zira varillerle taşıma sonrası, hemen boşaltım ve evin savaş alanına dönmesinin ne demek olduğunu taşınan bilir. Bu konuda gösterdiğiniz özen, zamanında gelinmesi ve eksiksiz taşıma, güler yüzlü ekip için eşim ve ben teşekkür ediyoruz. Bizi üzmediniz...
Ufacık bir nokta, iki masanın plastik ayaklarından birer tanesi kaybolmuş... Yedeklerinden temin ettik, sorun yok... Bu da nazar boncuğu olsun diyoruz, yolunuz açık olsun, teşekkürler...

FATİH PORTAKAL
TV SUNUCUSU

“ Değerli Tepe Nakliyat Yöneticisi,
Yapım Şirketi olarak bir çok kırılmaya musait olan eşyamız olmasına rağmen Hasköy'deki depomuzdan daha sonra da Fulya'daki ofisimizden eşyaları gerçekten özenle alarak Kadıköy'e taşıyan tüm Tepe Nakliyat çalışanlarına teşekkür ederim. İşinizde bu başarının devamını dilerim..

YİĞİT AYDIN
YAPIM ŞİRKETİ - SANATÇI

“ Değerli Tepe Nakliyat Yoneticileri, 2 Nisan Cumartesi gunu Istanbul’ dan Adana’ ya tasinma orgazasyonum surecinde, gerek ilk gunku teklifin verilme asamasindan gerekse de evin toplanmasi ve yeni eve yerlestirilmesi surecinde eksiksiz ve zararsiz ve ozenli calismalari icin emegi gecen herkese tesekkürlerimi sunarim. Firmam bunyesinde ihtiyac duyulmasi durumunda gönul rahatligi ile referans olacagim ve tavsiye edecegim organizasyonunuzun ayni verimlilikle calismasini umit eder, iş hayatinizda basarilar dilerim.

BARAN BARUTÇU
Anatolia Field Sales Department South Area Field Sales and Key Account Manager DHL Express

BİZİ TERCİH EDENLER

 • sanovel ilaç
 • procte gamble
 • tubitak
 • dijitürk
 • bilfen okulları
 • carrefour

Copyright © 2019 Tepe Nakliyat | Tüm Hakları Saklıdır