• 444 5 906

 • info@evdenevenakliye.com.tr

 • Pzt - Cts : 08.00 - 19.00

Ataşehir Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat
Ataşehir Nakliye Eşya Depolama

Ataşehir Evden Eve Nakliyat


Ataşehir nakliyat, Ataşehir evden eve, Ataşehir ofis taşıma, Ataşehir eşya depolama ve Ataşehir şehirler arası nakliyat işlemleri firmamız bünyesinde verilen hizmetlerdendir. Tepe Nakliyat, her türlü taşımacılık ihtiyaçlarınıza profesyonel olarak cevap vermekte ve bu alandaki ihtiyaçlarınızı kaliteli bir şekilde gidermektedir. Başta Ataşehir evden eve nakliyat olmak üzere farklı hizmetler vermekte ve eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde yeni evinize gelmesini sağlamaktadır. Bu bağlamda firmamız tarafından verilen hizmetlerin yaşam kalitenizi direkt olarak artırdığını söylemek yanlış olmaz.

Ataşehir evden eve nakliyat

Farklı nedenlerden dolayı taşınan evler, insanların bazen korkulu rüyası olabilmektedir. Bunun nedeni ise taşıma esnasında eşyaların zarar görmesi ve tamamen kullanılamaz duruma gelmesidir. Firma olarak böylesine durumların engellenmesi adına paketleme hizmetlerinden asansörlü hizmetlere varıncaya kadar farklı seçenekleri sizlere sunuyoruz. Bunun haricinde Ataşehir ofis taşıma gibi alternatif hizmetler de veriyoruz.

 • Ataşehir Nakliye
 • Ataşehir evden eve
 • Ataşehir nakliyat
Nakliye Şirketleri

Ataşehir Nakliyat Firmaları


Ataşehir evden eve nakliyat son derece hassas bir işlemdir ve burada atılacak her adımın büyük önemi vardır. Yapılacak ufak bir hata, çok önemli sorunların yaşanmasına neden olacaktır. Bu durum ise eşyalar açısından son derece olumsuzdur. Firma olarak bu sorunların yaşanmaması için personellerimize eğitimler veriyoruz. Bunun haricinde ise teknolojinin sağlamış olduğu bütün imkanlardan sonuna kadar yararlanıyoruz. Kırkayak, tır ve kamyon araçlarımızın kasalarını özenli bir şekilde tasarlıyor ve eşyaların burada zarar görmesinin tamamen önüne geçiyoruz.

Ataşehir evden eve nakliyat her şey dahil adından olan hizmetimizi aldığınızda, eşya taşımasına dair bütün işlemler tarafımızdan yapılmaktadır. Bahse konu işlemlerin başında eşyaların demonte duruma getirilmesi ve bunların paketlenmesi vardır. Paketleme işlemi yapılırken eşyalar kendi içinde sınıflandırılmakta ve buna göre paketlenmektedir. Böylece kırılmaları ve hasar almaları çok daha zor hale gelmektedir. Özel olarak kullanılan sert koliler, bahse konu işlemin başarılı sonuçlar vermesi adına son derece önemlidir. Firma olarak eşyaların aşağı indirilmesi ya da yukarı çıkarılması işlemini asansörlü taşımacılık ile yapıyoruz. Bu sayede eşyaların dar merdivenlerden etkilenmesi söz konusu dahi olmuyor. Evin en uygun balkonu ya da penceresi asansör için seçiliyor ve buradan eşyaların araçlara kadar indirilmesi gerçekleştiriliyor. Ataşehir evden eve nakliyat hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

 • Ataşehir nakliyat
  24/7 Hizmet

  Ataşehir evden eve nakliyat ile alakalı aklınıza gelebilecek tüm sorularınızın yanıtı burada

 • Ataşehir nakliye
  Ataşehir Ofis Taşıma

  Ataşehir ofis taşıma hizmeti kurumsal alanda verdiğimiz hizmetlerden biridir. Detaylar için arayın.

 • zamanında teslimat
  Herşey Zamanında

  Profesyonel kadrolarımız herşeyi zamanında teslim eder. Zaman programınıza harfiyen uyar.

NAKLİYE SÜRECİ

NASIL ÇALIŞIYORUZ


 • 1
  kusursuz planlama
  KUSURSUZ PLANLAMA
 • 2
  montaj ve paketleme
  DEMONTAJ VE PAKETLEME
 • 3
  araca taşıma
  ARACA TAŞIMA
 • 4
  yerleştirme
  YERLEŞTİRME VE MONTAJ
MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Söz Sırası Sizde


“ 12 Ocak 2015’te oldukça zor hava koşullarında hiç hasarsız bir taşınma gerçekleştirdiniz. Ekip tam vaktinde geldi, güleryüzle ve profesyonelce çalıştı. Saat 17:30’ta her şey bitmişti. Ekibin başındaki Erdal Bey’e, tüm ekip elemanlarına ve organizasyonu yapan Muhammet Bey’e çok teşekkür ederim. Daha önceki kötü taşınma deneyimlerimden sonra ilk defa hiç sorunsuz bir taşınma yaşadım ve sözleşmede yazılan her şey yerine getirildi. Elinize sağlık.

Prof. Dr. Birgül Tantekin ERSOLMAZ
Öğretim Görevlisi

“ Muhammet Bey Merhaba,
Firmanızı imternetten araştırdığımda hakkınızdaki olumlu yorumlardan etkilenerek sizinle çalışmaya karar verdik. Yanılmadığımızı düşünüyoruz. Ekibinizden, eşyaları toplayış tarzlarından, önce ilk kez kullanılan patpat torbalara sarmalarından, sağlam koliler yapılmasından çok memnunum. Zira varillerle taşıma sonrası, hemen boşaltım ve evin savaş alanına dönmesinin ne demek olduğunu taşınan bilir. Bu konuda gösterdiğiniz özen, zamanında gelinmesi ve eksiksiz taşıma, güler yüzlü ekip için eşim ve ben teşekkür ediyoruz. Bizi üzmediniz...
Ufacık bir nokta, iki masanın plastik ayaklarından birer tanesi kaybolmuş... Yedeklerinden temin ettik, sorun yok... Bu da nazar boncuğu olsun diyoruz, yolunuz açık olsun, teşekkürler...

FATİH PORTAKAL
TV SUNUCUSU

“ Değerli Tepe Nakliyat Yoneticileri, 2 Nisan Cumartesi gunu Istanbul’ dan Adana’ ya tasinma orgazasyonum surecinde, gerek ilk gunku teklifin verilme asamasindan gerekse de evin toplanmasi ve yeni eve yerlestirilmesi surecinde eksiksiz ve zararsiz ve ozenli calismalari icin emegi gecen herkese tesekkürlerimi sunarim. Firmam bunyesinde ihtiyac duyulmasi durumunda gönul rahatligi ile referans olacagim ve tavsiye edecegim organizasyonunuzun ayni verimlilikle calismasini umit eder, iş hayatinizda basarilar dilerim.

BARAN BARUTÇU
Anatolia Field Sales Department South Area Field Sales and Key Account Manager DHL Express

BİZİ TERCİH EDENLER

 • sanovel ilaç
 • procte gamble
 • tubitak
 • dijitürk
 • bilfen okulları
 • carrefour

Copyright © 2019 Tepe Nakliyat | Tüm Hakları Saklıdır