• 444 5 906

 • info@evdenevenakliye.com.tr

 • Pzt - Cts : 08.00 - 19.00

İstanbul Bursa Nakliye

İstanbul Bursa Evden Eve Nakliyat
İstanbul Bursa Nakliyat Firmaları

İstanbul Bursa Evden Eve Nakliyat


İstanbul Bursa nakliyat firmaları için web araması sonucu bize ulaşmış bulunuyorsunuz. İstanbul Bursa arası evden eve nakliye hizmeti kapsamında eşyalarınız tamamen balonlu naylonla sarılmak suretiyle korunmaktadır. Uzman montaj elemanları mobilyaları kusursuz bir şekilde kurarken siz kahvenizi içiyorsunuz. Çeyrek asırdır faaliyet gösteren şirketimiz Bursa İstanbul taşımacılık hizmetlerinde uygun fiyat politikası ile herkesin takdirini kazanmış tavsiyesi güzel olan bir kuruluştur.Kurumsallaşma bizim sektörde ender rastlanan bir durum olsa da biz faaliyet gösterdiğimiz alanlarda Kurumsal bir işleyiş içinde hizmet veriyoruz.İstanbul'dan Bursa'ya kısmi taşıma işleri de yapıyoruz. Bazen bir kamyonu dolduramayacak kadar yük veya eşya olduğu zaman yük birleştirme veya parsiyel taşıma da yapıyoruz. Parsiyel taşıma için önceden randevu almanız gerekmektedir.İstanbul Bursa arasi ev taşıma işi aynı günde olabileceği gibi 1. gün yükleme 2. gün ise teslimat şeklinde de olabilir. Taşıma işinin ne kadar sürede yapılacağı şüphesiz yapılacak iş ve hizmet ile alakalıdır. Zaman planı için müşteri temsilcilerimiz size bilgi verecektir.

Bursa evden eve nakliyat

Şehirlerarası nakliye işleri şüphesiz her firmanın yapabileceği işler değildir. Bunun için öncelikle gerekli altyapı yeterli miktarda araç ve bunları sevk ve idare edebilecek insan kaynağına ihtiyaç vardır. Ayrıca bunların yanında sistemin işletilebilmesi için gerekli yasal belgelere ihtiyaç vardır. Tepe Nakliyat yasal mevzuuatlara uygun gerekli belge ve izinlere sahip tavsiyeli bir nakliye şirketidir. Bursa İstanbul arası ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma, ambar ve yük taşıtma gibi taleplerinizde bizleri aramanız yeterli olacaktır.

 • Bursa Nakliye
 • Bursa evden eve
 • Bursa nakliyat
Nakliye Ücretleri

İstanbul Bursa Nakliyat Fiyatları


İstanbul Bursa Nakliye Ücretleri ile ilgili bir standart belirtmek oldukça güçtür. Yapılan her işin farklı bir maliyeti ve işçilik gideri vardır. Her taşıma bir proje olup her taşıma diğerinden farklıdır. Dolayısıyla farklı olan işlerin aynı standart fiyatlara sahip olması zaten beklenemez. Çoğu tüketici diğer kişiyi şu fiyata taşıdınız, bizi de aynı fiyata taşıyın diyerek doğal bir beklenti içerisine girebilirler. Fiyatların farklı olması tamamen işin farklılığındandır. Taşıma ücretleri ile ilgili müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Parsiyel Nakliyat

Bursa İstanbul Parça Eşya Taşıma


Parça eşya taşıma son yıllarda en çok talep gören taşımacılık şekli haline gelmiştir. Eskiden nakliye şirketleri parça taşıma işini yapmıyorlardı çoğunlukla. Özellikle son döenmelrde hemen hemen tüm nakliye şirketleri bu işi yapmaya başlamıştır. Özellikle belli bir rota üzerinde çalışan firmalar bu işe daha çok ağırlık vermiş durumdadırlar. Bizler yıllardan beri parça eşya taşıması yapmaktayız. Bizlere telefon ya da e mail ile ulaşabilir ve parsiyel taşıma fiyatları ve taşıma şekli hakkında bilgi alabilirsiniz. .

Hemen Arayın
444 5 906
24/7 Arayın
 • Bursa evden eve
  BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT

  Bursa İstanbul arası evden eve nakliyat telepleri için telefonlarımzıdan bizleri arayabilirsiniz.

 • Bursa taşımacılık
  BURSA ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIK

  Bursa İstanbul arası şehirler arası nakliye hizmetelerini uygun fiyatlar ile sizlere verilmektedir.

 • Bursa nakliye
  BURSA PARÇA EŞYA TAŞIMA

  Bursa parsiyel taşıma yapan araçlarımız ile eişyalarınızı güvenli ve uygun fiyatlara taşıtın.

NAKLİYE SÜRECİ

NASIL ÇALIŞIYORUZ


 • 1
  kusursuz planlama
  KUSURSUZ PLANLAMA
 • 2
  montaj ve paketleme
  DEMONTAJ VE PAKETLEME
 • 3
  araca taşıma
  ARACA TAŞIMA
 • 4
  yerleştirme
  YERLEŞTİRME VE MONTAJ
MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Söz Sırası Sizde


“ 12 Ocak 2015’te oldukça zor hava koşullarında hiç hasarsız bir taşınma gerçekleştirdiniz. Ekip tam vaktinde geldi, güleryüzle ve profesyonelce çalıştı. Saat 17:30’ta her şey bitmişti. Ekibin başındaki Erdal Bey’e, tüm ekip elemanlarına ve organizasyonu yapan Muhammet Bey’e çok teşekkür ederim. Daha önceki kötü taşınma deneyimlerimden sonra ilk defa hiç sorunsuz bir taşınma yaşadım ve sözleşmede yazılan her şey yerine getirildi. Elinize sağlık.

Prof. Dr. Birgül Tantekin ERSOLMAZ
Öğretim Görevlisi

“ Muhammet Bey Merhaba,
Firmanızı imternetten araştırdığımda hakkınızdaki olumlu yorumlardan etkilenerek sizinle çalışmaya karar verdik. Yanılmadığımızı düşünüyoruz. Ekibinizden, eşyaları toplayış tarzlarından, önce ilk kez kullanılan patpat torbalara sarmalarından, sağlam koliler yapılmasından çok memnunum. Zira varillerle taşıma sonrası, hemen boşaltım ve evin savaş alanına dönmesinin ne demek olduğunu taşınan bilir. Bu konuda gösterdiğiniz özen, zamanında gelinmesi ve eksiksiz taşıma, güler yüzlü ekip için eşim ve ben teşekkür ediyoruz. Bizi üzmediniz...
Ufacık bir nokta, iki masanın plastik ayaklarından birer tanesi kaybolmuş... Yedeklerinden temin ettik, sorun yok... Bu da nazar boncuğu olsun diyoruz, yolunuz açık olsun, teşekkürler...

FATİH PORTAKAL
TV SUNUCUSU

“ Değerli Tepe Nakliyat Yoneticileri, 2 Nisan Cumartesi gunu Istanbul’ dan Adana’ ya tasinma orgazasyonum surecinde, gerek ilk gunku teklifin verilme asamasindan gerekse de evin toplanmasi ve yeni eve yerlestirilmesi surecinde eksiksiz ve zararsiz ve ozenli calismalari icin emegi gecen herkese tesekkürlerimi sunarim. Firmam bunyesinde ihtiyac duyulmasi durumunda gönul rahatligi ile referans olacagim ve tavsiye edecegim organizasyonunuzun ayni verimlilikle calismasini umit eder, iş hayatinizda basarilar dilerim.

BARAN BARUTÇU
Anatolia Field Sales Department South Area Field Sales and Key Account Manager DHL Express

BİZİ TERCİH EDENLER

 • sanovel ilaç
 • procte gamble
 • tubitak
 • dijitürk
 • bilfen okulları
 • carrefour

Copyright © 2019 Tepe Nakliyat | Tüm Hakları Saklıdır